Official Government Website

Commission Members

Andrew Erstad, Commission Chairman Location: Boise Appointment: Public Term Expires: 07-01-2019 Bryan Mooney, Commission Secretary Location: Boise Appointment: Ex Officio Term Expires: Permanent Jason Monks, Representative Location: Nampa Appointment: Public Term Expires: 11-30-2020 Marilyn Whitney Location: Boise Appointment: Public Term Expires: 07-01-2023 Mary Symms-Pollot Location: Boise Appointment: Public Term Expires: 07-01-2022
Nancy Sue Wallace Location: Hayden Lake Appointment: Public Term Expires: 07-01-2021 Senator Chuck Winder Location: Boise Appointment: Public Term Expires: 06-30-2022 Janet Gallimore Location: Boise Appointment: Ex Officio Term Expires: Permanent Eric Milstead Location: Boise Appointment: Ex Officio Term Expires: Permanent
ver: 3.2.61 | last updated: